Titles you rated
Be MelodramaticRated ★ 4.0
Hotel Del LunaRated ★ 4.0
Jealousy IncarnateRated ★ 4.0
GoblinRated ★ 3.5
Bubble GumRated ★ 3.0
Dr. RomanticRated ★ 4.0
Mr. SunshineRated ★ 3.5
I Need Romance Season 3Rated ★ 3.5
Prison PlaybookRated ★ 3.5
Oh My GhostRated ★ 4.0
Bridal MaskRated ★ 3.0
The King 2 HeartsRated ★ 3.5
The Great Escape Season 1Rated ★ 4.5- My Mad Fat DiaryRated ★ 4.0
Scarlet Heart: RyeoRated ★ 4.0
While You Were SleepingRated ★ 4.0
The Moon Embracing the SunRated ★ 4.5
The Girl Who Sees SmellsRated ★ 4.0
Master's SunRated ★ 4.0
High School King of SavvyRated ★ 4.0