Titles you rated
The BrutalistRated ★ 3.5
Bruce AlmightyRated ★ 2.0
One Battle After AnotherRated ★ 4.0
WickedRated ★ 2.5
The Young Girls of RochefortRated ★ 4.0
No Other ChoiceRated ★ 4.0
SidewaysRated ★ 4.0
ConstantineRated ★ 3.0
ScarfaceRated ★ 3.5
SwiriRated ★ 3.0
Groundhog DayRated ★ 4.0
No Hard FeelingsRated ★ 2.0
WonkaRated ★ 2.5
KPop Demon HuntersRated ★ 3.0
The WailingRated ★ 3.5
Furiosa: A Mad Max SagaRated ★ 3.5
Roman HolidayRated ★ 3.5
The HousemaidRated ★ 3.0
The First Slam DunkRated ★ 3.5
The FallRated ★ 4.0