Series
Ratings
42
Cyberpunk: Edgerunners Season 1Rated ★ 4.0
Keizoku 2: SPECRated ★ 4.0
Long VacationRated ★ 5.0
The Pursuit of LoveRated ★ 4.5
ACCA: 13-Territory Inspection Dept.Rated ★ 4.5
SherlockRated ★ 1.5
SherlockRated ★ 3.0
SherlockRated ★ 4.0
Sherlock Season 1Rated ★ 4.0
Inspector KooRated ★ 4.5
Neon Genesis EvangelionRated ★ 4.5
MIU404Rated ★ 4.5
The Queen's GambitRated ★ 4.0
Ouran High School Host ClubRated ★ 3.5
Natsume Yujin-cho SanRated ★ 4.0
Zoku Natsume Yujin-choRated ★ 4.0
Natsume Yujin-choRated ★ 4.0
xxxHOLiCRated ★ 4.0- Yu Yu HakushoRated ★ 4.0
Years and YearsRated ★ 4.5