Titles you rated
- Sabrina, the Teenage WitchRated ★ 5.0
- Sabrina, the Teenage WitchRated ★ 5.0
Sabrina, the Teenage WitchRated ★ 4.5
Sabrina, the Teenage WitchRated ★ 5.0
Pretty Soldier Sailor MoonRated ★ 3.0
Attic CatRated ★ 3.0
Cardcaptor SakuraRated ★ 1.0
Dragon Ball ZRated ★ 5.0
Card Captor Sakura: Chapter of the Crow CardsRated ★ 2.0
Dragon Ball ZRated ★ 5.0
Red Riding Hood ChachaRated ★ 4.0
SlayersRated ★ 5.0
Monthly Girls' Nozaki-kunRated ★ 5.0
Mysterious Thief Saint TailRated ★ 4.5
Chef & My Fridge Season 1Rated ★ 4.0
Azumanga Daioh: The AnimationRated ★ 4.0- Bayside Shakedown THE LAST TV Salaryman Keiji to Saigo no NanjikenRated ★ 4.0
The Sound of Your HeartRated ★ 4.0
The IT CrowdRated ★ 5.0
The IT CrowdRated ★ 5.0