Titles you rated
SpeedRated ★ 4.0
Transformers: The Last KnightRated ★ 0.5
Transformers: Age of ExtinctionRated ★ 3.0
Avengers: Age of UltronRated ★ 4.0
The Hunger Games: Mockingjay - Part 2Rated ★ 4.0
The Hunger Games: Mockingjay - Part 1Rated ★ 4.0
The Hunger Games: Catching FireRated ★ 4.0
Captain America: The Winter SoldierRated ★ 4.0
PredestinationRated ★ 2.5
RoboCopRated ★ 3.0
DaybreakersRated ★ 3.0
Lost in SpaceRated ★ 3.0
Star Wars: Episode VI - Return of the JediRated ★ 3.0
DivergentRated ★ 3.0
Star Trek: First ContactRated ★ 3.0
AliensRated ★ 3.0
The Lost World: Jurassic ParkRated ★ 3.0- The Star Wars Trilogy Special EditionRated ★ 3.0
Alien³Rated ★ 3.0
Starship TroopersRated ★ 3.0