Movies
Ratings
411
The Last SamuraiRated ★ 3.5
Spider-Man: Into the Spider-VerseRated ★ 4.0
Bird BoxRated ★ 4.0
I Am LegendRated ★ 3.0
OasisRated ★ 4.0
A Bloody AriaRated ★ 3.5
Mr. & Mrs. SmithRated ★ 3.5
Harry Potter and the Prisoner of AzkabanRated ★ 3.5
Memento MoriRated ★ 4.0
Joint Security AreaRated ★ 4.0
Last ChildRated ★ 4.5
Patch AdamsRated ★ 3.5
The House That Jack BuiltRated ★ 4.0
Jerry MaguireRated ★ 3.5
The Lord of the Rings: The Fellowship of the RingRated ★ 4.0
Once Upon a Time in HollywoodRated ★ 4.0
Rush Hour 3Rated ★ 2.0
The Lion KingRated ★ 4.0
The Art of SeductionRated ★ 2.5
Heart is...Rated ★ 2.5