Movies
Ratings
523
Ex MachinaRated ★ 4.5
The Invisible ManRated ★ 2.5
Cyber Hell: Exposing an Internet HorrorRated ★ 4.0
Alita: Battle AngelRated ★ 3.5
UpgradeRated ★ 3.5
Gantz:ORated ★ 2.5
Groot's First StepsRated ★ 3.5
Batman v Superman: Dawn of JusticeRated ★ 2.5
Men in Black InternationalRated ★ 2.5
Bullet TrainRated ★ 3.0
The Yellow Sea Director's CutRated ★ 4.0
The VillainessRated ★ 3.5- SawRated ★ 4.0
Enola Holmes 2Rated ★ 3.0
GlassRated ★ 4.0
Dungeons & Dragons: Honor Among ThievesRated ★ 3.5
The Guardians of the Galaxy Holiday SpecialRated ★ 3.5
In Our PrimeRated ★ 3.5
The Old GuardRated ★ 4.0
Zack Snyder's Justice LeagueRated ★ 3.0