Movies
Ratings
292
GattacaRated ★ 4.5
DuneRated ★ 3.5
The Talented Mr. RipleyRated ★ 4.0
The ShallowsRated ★ 2.0
OldRated ★ 2.0
Girl, InterruptedRated ★ 4.0
NomadlandRated ★ 4.0
MinariRated ★ 5.0
In the Mood for LoveRated ★ 2.5
SoulRated ★ 3.0
The Big ShortRated ★ 3.5
An AffairRated ★ 2.5
Happy EndRated ★ 4.0
Perfect StrangersRated ★ 4.0
A PromiseRated ★ 2.5
The LobsterRated ★ 4.0
The Piano TeacherRated ★ 4.0
Marie AntoinetteRated ★ 2.5
Twice BornRated ★ 2.0
Farewell My ConcubineRated ★ 5.0