Series
Ratings
445
Brush Up LifeRated ★ 4.5
Genie, Make a WishRated ★ 3.0
Bonappetit Your MajestyRated ★ 3.0
Beyond EvilRated ★ 3.5
Once AgainRated ★ 4.0- Good BoyRated ★ 3.0
Weak Hero Class 1Rated ★ 3.0- Unknown SeoulRated ★ 4.0
Band of BrothersRated ★ 4.5
Squid Game Season 3Rated ★ 3.0
What Comes After LoveRated ★ 3.0
Resident PlaybookRated ★ 3.5
KarmaRated ★ 3.5
When Life Gives You TangerinesRated ★ 5.0- Smile, YouRated ★ 3.5
Love ScoutRated ★ 3.5
The Fiery Priest Season 1Rated ★ 4.0
Inspector KooRated ★ 4.0
The Trauma Code: Heroes on CallRated ★ 4.5
Legal High 2Rated ★ 3.5