Movies
Ratings
654
Crush and BlushRated ★ 4.0
All About Lily Chou-ChouRated ★ 5.0
Castaway on the MoonRated ★ 3.0
ConfessionsRated ★ 3.5
UsRated ★ 3.5
MaggieRated ★ 4.5
ClerksRated ★ 3.0
ShameRated ★ 3.5
Barking Dogs Never BiteRated ★ 2.5
Stuart LittleRated ★ 2.5
13 Going on 30Rated ★ 2.5
The Invention of LyingRated ★ 2.5
The Silence of the LambsRated ★ 3.5
Air DollRated ★ 3.0
SearchingRated ★ 4.5
BluebeardRated ★ 2.5
BreathlessRated ★ 4.0
The Beauty InsideRated ★ 2.5
The King's SpeechRated ★ 4.0
Very Ordinary CoupleRated ★ 3.0