Series
Ratings
35
Young SheldonRated ★ 4.0
Life on MarsRated ★ 5.0
I Can Hear Your VoiceRated ★ 5.0
When the Camellia BloomsRated ★ 4.0
Scarlet Heart: RyeoRated ★ 3.5
Oh My GhostRated ★ 4.5- My Mad Fat DiaryRated ★ 4.5
Culinary Class Wars Season 1Rated ★ 4.0
SKY CastleRated ★ 2.0
Twenty-Five Twenty-OneRated ★ 1.0
The Umbrella AcademyRated ★ 2.0
The Umbrella AcademyRated ★ 1.0
Crash Landing on YouRated ★ 4.0
Queen Charlotte: A Bridgerton StoryRated ★ 4.0
The Umbrella Academy Season 1Rated ★ 4.5
Bridgerton Season 2Rated ★ 2.0
It's Okay to Not Be OkayRated ★ 4.0
The End of the F***ing WorldRated ★ 4.0
Our Beloved SummerRated ★ 2.0
SignalRated ★ 3.5