Titles you rated
Love and MonstersRated ★ 3.5
Inside Out 2Rated ★ 4.0
Edge of TomorrowRated ★ 4.5
Get OutRated ★ 4.0
Toy Story 2Rated ★ 3.5
What Happened to MondayRated ★ 4.0- Noryang: Sea of DeathRated ★ 4.0
12.12: THE DAYRated ★ 4.0
UpgradeRated ★ 4.0
OppenheimerRated ★ 4.0
ElementalRated ★ 4.5
The Roundup: No Way OutRated ★ 4.0
The Super Mario Bros. MovieRated ★ 4.0
Suzume Locking Up the DoorsRated ★ 3.0
The First Slam DunkRated ★ 4.5
Avatar: The Way of WaterRated ★ 4.5
Decision to LeaveRated ★ 4.0
Crayon Shin-chan: Crash! Scribble Kingdom and Almost Four HeroesRated ★ 4.0
Project Wolf HuntingRated ★ 1.0
BargainRated ★ 4.5