Titles you rated
No Other ChoiceRated ★ 4.0
The MatchRated ★ 3.0
Mickey 17Rated ★ 3.0
A Normal FamilyRated ★ 3.5
Drive My CarRated ★ 4.0
Better DaysRated ★ 3.5
Kill BoksoonRated ★ 2.5
SleepRated ★ 3.0
MonsterRated ★ 4.5
Poor ThingsRated ★ 3.5
The Zone of InterestRated ★ 3.5
BargainRated ★ 4.0
Call Me by Your NameRated ★ 4.5
The IrishmanRated ★ 4.0
ExhumaRated ★ 3.0
Dune: Part TwoRated ★ 4.0
Waikiki BrothersRated ★ 3.5
AftersunRated ★ 5.0
UpRated ★ 4.5
Asteroid CityRated ★ 3.0