Series
Ratings
15
LastRated ★ 4.0- The Lost RoomRated ★ 5.0
Game of ThronesRated ★ 5.0
DexterRated ★ 4.0- Men on a MissionRated ★ 5.0
Hyori's Bed and BreakfastRated ★ 5.0
Secret GardenRated ★ 4.5
Fight For My WayRated ★ 4.5- War of MoneyRated ★ 5.0
My Love From Another StarRated ★ 4.0
Incomplete LifeRated ★ 5.0
Parasyte -the maxim-Rated ★ 4.5
One PieceRated ★ 5.0
GoblinRated ★ 5.0
The Walking Dead Season 1Rated ★ 5.0