Series
Ratings
72
Angel EyesRated ★ 4.0
Rain or ShineRated ★ 4.0
Cinderella's StepsisterRated ★ 4.0
Begin Again Season 1Rated ★ 4.0
New Journey to the West Season 4Rated ★ 4.0
New Journey to the West Season 3Rated ★ 4.0
New Journey to the West Season 2Rated ★ 4.0- New Journey to the West Season 1Rated ★ 4.0
Jang Ok Jung, Living by LoveRated ★ 3.5
Princess HoursRated ★ 3.5
Five EnoughRated ★ 3.0
Master of StudyRated ★ 3.5
Youn's Kitchen Season 2Rated ★ 4.0
Something in the RainRated ★ 5.0
Youn's KitchenRated ★ 4.0
Welcome, First Time in Korea? Season 1Rated ★ 4.0
City HunterRated ★ 3.0
Protect the BossRated ★ 3.0
Rooftop PrinceRated ★ 3.5
Dream HighRated ★ 3.5