Titles you rated
Star Wars: Episode VII - The Force AwakensRated ★ 4.0
The Hobbit: An Unexpected JourneyRated ★ 4.0
The Face ReaderRated ★ 3.0
A Silent VoiceRated ★ 3.5- WishRated ★ 2.0
SplitRated ★ 2.0
The City of ViolenceRated ★ 2.0
Legends of the FallRated ★ 2.0
Children of MenRated ★ 2.0
BraveRated ★ 3.0
The Man from NowhereRated ★ 2.5
Les MisérablesRated ★ 3.0
The Sixth SenseRated ★ 2.5
Our Little SisterRated ★ 3.0
Mamma Mia!Rated ★ 2.5
All About My WifeRated ★ 2.5
SerendipityRated ★ 2.5
Kiki's Delivery ServiceRated ★ 2.5
IdentityRated ★ 2.5
Le Grand ChefRated ★ 2.5