Titles you rated
Miss & Mrs. CopsRated ★ 4.5
FamilyhoodRated ★ 3.0
Be with YouRated ★ 2.5
DeadpoolRated ★ 4.0
If Cats Disappeared From the WorldRated ★ 3.0
Being GoodRated ★ 4.5
Summer WarsRated ★ 3.5
LucyRated ★ 1.0
The Florida ProjectRated ★ 4.5
MaggieRated ★ 4.5
Worst WomanRated ★ 4.5
Midnight DinerRated ★ 3.0
Little Forest: Winter/SpringRated ★ 4.0
The Kirishima ThingRated ★ 3.5
ChefRated ★ 4.0
Before SunriseRated ★ 4.0
Kamikaze GirlsRated ★ 3.5
Sweeney Todd: The Demon Barber of Fleet StreetRated ★ 4.0
Birds of Prey: And the Fantabulous Emancipation of One Harley QuinnRated ★ 4.5
Portrait of a Lady on FireRated ★ 4.5