Titles you rated
Lovely RunnerRated ★ 2.5
The 8 ShowRated ★ 3.5
The Light in Your EyesRated ★ 4.5
Prosecutor PrincessRated ★ 3.5
East of EdenRated ★ 3.5
Ballad of Seo-dongRated ★ 3.0
My GirlRated ★ 3.0- Legal High SP 2Rated ★ 3.0
I'm Taking the Day OffRated ★ 4.0
Lee San, Wind in the PalaceRated ★ 4.0
Winter SonataRated ★ 3.5
You're BeautifulRated ★ 3.0
Autumn in My HeartRated ★ 4.0
Attack on TitanRated ★ 3.5
On AirRated ★ 4.0
The Goddess of FireRated ★ 3.5- Why Can't We Stop ThemRated ★ 4.0
Something Happened in BaliRated ★ 3.5
PianoRated ★ 3.5
Bring It On, GhostRated ★ 2.5