Series
Ratings
212
Genie, Make a WishRated ★ 1.0
Shasha&Milo Part 1Rated ★ 2.0- Shasha&Milo Part 2Rated ★ 2.0
Mr. OsomatsuRated ★ 1.0
Hunter X HunterRated ★ 4.0
DorohedoroRated ★ 2.5
Inside Job Part 1Rated ★ 3.5- More Beautiful Than HeavenRated ★ 0.5
Talk Pa One 25 O'ClockRated ★ 3.5- 기막힌 이야기 - 실제상황Rated ★ 3.0
- 한문철의 블랙박스Rated ★ 3.0
My Daughter is a ZombieRated ★ 2.0
Marry My HusbandRated ★ 2.0
The Joy of PaintingRated ★ 4.0- 한블리 (한문철의 블랙박스 리뷰)Rated ★ 3.0
Pippi LongstockingRated ★ 3.0- TeletubbiesRated ★ 4.0
My Little TelevisionRated ★ 2.5
Weekly IdolRated ★ 2.5
There Is No Such Thing as a Bad Dog Season 1Rated ★ 4.0