Titles you rated
Chainsaw ManRated ★ 3.0
Sweet Home Season 1Rated ★ 3.0
Kaiju No. 8Rated ★ 3.5
A Killer ParadoxRated ★ 3.5
One Punch Man Season 2Rated ★ 3.0
One Punch ManRated ★ 3.5
Squid Game Season 2Rated ★ 3.0
TrespassersRated ★ 3.5
Culinary Class WarsRated ★ 3.5- Attack on Titan The Final Season Part 4Rated ★ 4.0
Attack on Titan The Final Season Part 3Rated ★ 4.0
Attack on Titan The Final Season Part 2Rated ★ 3.5
Attack on Titan The Final Season Part 1Rated ★ 3.5- Attack on Titan Season 3 Part 2Rated ★ 3.5
Attack on Titan Season 3 Part 1Rated ★ 3.0
Attack on TitanRated ★ 3.0
Attack on TitanRated ★ 3.0
The Falcon and the Winter SoldierRated ★ 2.0
The Killing VoteRated ★ 1.5
Mask GirlRated ★ 3.5