Series
Ratings
324
My TreasureRated ★ 3.0
The CrownRated ★ 3.5
The CrownRated ★ 4.0
Burn the House DownRated ★ 2.5
The BoyfriendRated ★ 4.0
Gannibal Season 2Rated ★ 3.0
The JournalistRated ★ 3.5
American Murder: Gabby PetitoRated ★ 3.0- Love in the Big CityRated ★ 3.0
Good Luck!!Rated ★ 4.5- DOOR TO DOOR~僕は脳性まひのトップセールスマン~Rated ★ 4.0
The Diplomat Season 2Rated ★ 3.0
The Diplomat Season 1Rated ★ 3.0
Sex and the City Season 6Rated ★ 3.0
VivantRated ★ 2.5
Sex and the City Season 5Rated ★ 3.0
Sex and the City Season 4Rated ★ 3.0
Sex and the City Season 3Rated ★ 3.0
Sex and the City Season 2Rated ★ 3.0
Sex and the City Season 1Rated ★ 3.0