Titles you rated
Monsters, Inc.Rated ★ 5.0
The Twilight Saga: Breaking Dawn - Part 1Rated ★ 4.0
The ThievesRated ★ 5.0
FlightplanRated ★ 5.0
The Amazing Spider-ManRated ★ 5.0
JumanjiRated ★ 5.0
The Parent TrapRated ★ 4.0
Ant-ManRated ★ 4.5
Sing StreetRated ★ 5.0
Now You See MeRated ★ 5.0
Birdman or (The Unexpected Virtue of Ignorance)Rated ★ 4.5
Beauty and the BeastRated ★ 4.5
Love, LiesRated ★ 3.5
Hwayi: A Monster BoyRated ★ 3.5
Hector and the Search for HappinessRated ★ 4.5
Miss Peregrine's Home for Peculiar ChildrenRated ★ 4.5