Titles you rated
Fantastic Beasts: The Crimes of GrindelwaldRated ★ 2.0
Jurassic World: Fallen KingdomRated ★ 3.0
Along With the Gods: The Last 49 DaysRated ★ 2.5
On Your Wedding DayRated ★ 3.0
SearchingRated ★ 3.5
Feng ShuiRated ★ 2.5
To All the Boys I've Loved BeforeRated ★ 3.0
House of WaxRated ★ 3.5
The Greatest ShowmanRated ★ 4.0
Cheese in the TrapRated ★ 1.5
Be with YouRated ★ 2.5
Avengers: Infinity WarRated ★ 4.0
Guardians of the Galaxy Vol. 2Rated ★ 2.5
Black PantherRated ★ 3.0
MossRated ★ 2.5
Along with the Gods: The Two WorldsRated ★ 3.0
1987: When the Day ComesRated ★ 3.5
CocoRated ★ 3.5
BacktrackRated ★ 3.0
Happy Death DayRated ★ 3.0