Series
Ratings
109
Splash Splash LoveRated ★ 4.5
Fight For My WayRated ★ 4.0
Drinking SoloRated ★ 1.0
My Shy BossRated ★ 0.5
Missing NineRated ★ 2.0
SignalRated ★ 3.0
Voice season1Rated ★ 2.5
Tomorrow with YouRated ★ 3.5
Jang Ok Jung, Living by LoveRated ★ 3.0
Love in the MoonlightRated ★ 3.0
The Big Bang Theory Season 10Rated ★ 3.5
The Big Bang Theory Season 8Rated ★ 3.5
The Big Bang Theory Season 9Rated ★ 3.5
The Big Bang Theory Season 7Rated ★ 3.5
The Big Bang Theory Season 6Rated ★ 3.5
The Big Bang Theory Season 5Rated ★ 3.5
The Big Bang Theory Season 4Rated ★ 3.5
Vampire IdolRated ★ 2.0
The Big Bang Theory Season 3Rated ★ 3.5
The Big Bang Theory Season 2Rated ★ 4.0