Series
Ratings
28
My MisterRated ★ 5.0- The Lost RoomRated ★ 4.0
ChernobylRated ★ 5.0
Azumanga Daioh: The AnimationRated ★ 4.5
Stranger ThingsRated ★ 4.5
The Office Season 1Rated ★ 4.5
The Crowned ClownRated ★ 4.0
Incomplete LifeRated ★ 5.0
WestworldRated ★ 4.0
LostRated ★ 4.0
Game of Thrones Season 6Rated ★ 4.5
Prison Break Season 1Rated ★ 4.5
Breaking BadRated ★ 4.5
LostRated ★ 3.5
LostRated ★ 4.0
Reply 1988Rated ★ 4.0
SignalRated ★ 4.5
The Walking Dead Season 3Rated ★ 4.0
The Walking Dead Season 2Rated ★ 3.5
Game of Thrones Season 5Rated ★ 4.0