Titles you rated
On the LineRated ★ 3.0
HuntRated ★ 3.0
AlienoidRated ★ 2.5- HeroRated ★ 2.5
Avatar: The Way of WaterRated ★ 4.5
Shang-Chi and the Legend of the Ten RingsRated ★ 3.5
Doctor Strange in the Multiverse of MadnessRated ★ 3.5
The RoundupRated ★ 4.5
The OutlawsRated ★ 4.0
UnchartedRated ★ 4.5
Fantastic Beasts: The Secrets of DumbledoreRated ★ 4.5
The PriestsRated ★ 4.0
Frozen FeverRated ★ 4.0
MinariRated ★ 4.5
Spider-Man: No Way HomeRated ★ 4.0
Black WidowRated ★ 4.5
The Witch: Part 1. The SubversionRated ★ 4.5
Samjin Company English ClassRated ★ 3.5
EternalsRated ★ 3.5
Let Me Eat Your PancreasRated ★ 3.0