Movies
Ratings
201
Far and AwayRated ★ 4.0
Mission: Impossible IIRated ★ 4.0
District B13Rated ★ 4.0
Late BlossomRated ★ 4.0
SecretRated ★ 4.0
Percy Jackson & the Olympians: The Lightning ThiefRated ★ 3.5
MarathonRated ★ 3.5
HarmonyRated ★ 4.0
TedRated ★ 5.0
E.T. the Extra-TerrestrialRated ★ 5.0
SanctumRated ★ 2.0
Journey 2: The Mysterious IslandRated ★ 4.0
Meet the In-LawsRated ★ 3.5
FrozenRated ★ 4.5
The Face ReaderRated ★ 4.0
Billy ElliotRated ★ 4.0
My Neighbor TotoroRated ★ 3.5- WishRated ★ 5.0
12 Years a SlaveRated ★ 4.0
GhostbustersRated ★ 4.0