Movies
Ratings
808
My Teacher, Mr. KimRated ★ 3.5
Top GunRated ★ 3.5
The PrestigeRated ★ 4.0
My Dear EnemyRated ★ 3.5
VenomRated ★ 3.0
FailanRated ★ 4.0
Ode to My FatherRated ★ 3.0
A.I. Artificial IntelligenceRated ★ 4.5
Secret SunshineRated ★ 5.0
MidwayRated ★ 3.0
MoneyballRated ★ 5.0
OasisRated ★ 3.5
A Violent ProsecutorRated ★ 2.5
MidsommarRated ★ 4.0
The Cabin in the WoodsRated ★ 4.0
Birdman or (The Unexpected Virtue of Ignorance)Rated ★ 4.0
Vanishing Time: A Boy Who ReturnedRated ★ 2.5
Gonjiam: Haunted AsylumRated ★ 2.5
Spider-Man: Far From HomeRated ★ 3.0
PlatoonRated ★ 5.0