Series
Ratings
44
ERASEDRated ★ 4.0
BodyguardRated ★ 3.5
Peaky BlindersRated ★ 4.5
Star Trek: Discovery Season 2Rated ★ 4.0
Star Trek: Discovery Season 1Rated ★ 3.5
The Umbrella Academy Season 1Rated ★ 3.0
My MisterRated ★ 4.5
Stranger ThingsRated ★ 4.5
Stranger ThingsRated ★ 4.0
Breaking BadRated ★ 5.0
Breaking BadRated ★ 4.0
Breaking BadRated ★ 5.0
Breaking BadRated ★ 4.0
Breaking BadRated ★ 3.5- CastlevaniaRated ★ 4.0
CastlevaniaRated ★ 3.5
LIFERated ★ 2.5
Kingdom Season 1Rated ★ 4.0
StrangerRated ★ 5.0
Solitary Gourmet Season 6Rated ★ 4.0