Titles you rated
- Sakurairo no Kaze ga SakuRated ★ 4.0
5 Centimeters Per SecondRated ★ 3.5
Let's Go Karaoke!Rated ★ 4.0
KOKUHORated ★ 5.0
Last MileRated ★ 4.5- ScrollRated ★ 3.0
A SAMURAI IN TIMERated ★ 4.5
1st KissRated ★ 5.0
April, Come She WillRated ★ 3.5
As For MeRated ★ 4.0
Sonny Boy and Dewdrop GirlRated ★ 3.5- A Bouquet for the Baseball ClubRated ★ 4.0
The Zen DiaryRated ★ 4.0
Battle League HorumoRated ★ 3.0
The SwanRated ★ 3.5
Thus Spoke Kishibe Rohan: At a ConfessionalRated ★ 4.5
Detective Conan: Sunflowers of InfernoRated ★ 3.0- Detective Conan: The Scarlet AlibiRated ★ 3.0
Detective Conan: Black Iron SubmarineRated ★ 4.0
Detective Conan: Zero the EnforcerRated ★ 3.5