Movies
Ratings
614
Slumdog MillionaireRated ★ 4.0
Hollow ManRated ★ 3.5
ChefRated ★ 4.0
Spider-Man 3Rated ★ 3.5
NextRated ★ 3.0
Thor: The Dark WorldRated ★ 3.0
Ice AgeRated ★ 4.0
Spider-Man 2Rated ★ 3.5
Resident Evil: RetributionRated ★ 2.0
Big Hero 6Rated ★ 4.0
Kingsman: The Secret ServiceRated ★ 3.5
Secret ReunionRated ★ 3.0
GravityRated ★ 2.5
My Boss, My HeroRated ★ 3.0
The JacketRated ★ 4.0
Secretly, GreatlyRated ★ 3.5
The Front LineRated ★ 3.5
Taken 2Rated ★ 3.0
A Hard DayRated ★ 3.0
Begin AgainRated ★ 3.5