Movies
Ratings
342
Infernal AffairsRated ★ 3.5
Hide and SeekRated ★ 4.0
The Hobbit: An Unexpected JourneyRated ★ 3.5
Lucky Number SlevinRated ★ 3.0
TriangleRated ★ 3.5
Star Wars: Episode VI - Return of the JediRated ★ 3.0
Star Wars: Episode IV - A New HopeRated ★ 4.0
Iron Man 2Rated ★ 3.5
The Devil Wears PradaRated ★ 3.5
Coach CarterRated ★ 3.0
Ocean's TwelveRated ★ 3.5
American SniperRated ★ 4.0
The Berlin FileRated ★ 3.0
Kung Fu PandaRated ★ 3.5
Over the HedgeRated ★ 3.5
SanctumRated ★ 3.0
FuryRated ★ 3.5
Welcome to DongmakgolRated ★ 3.5
Basic InstinctRated ★ 3.5
The Bourne IdentityRated ★ 3.5