Titles you rated
MementoRated ★ 1.0
Life Is BeautifulRated ★ 1.0
The Black HouseRated ★ 0.5
It FollowsRated ★ 1.5
Saw IIRated ★ 3.0
The OthersRated ★ 3.5
Ju-on: The CurseRated ★ 3.5
The Cabin in the WoodsRated ★ 0.5
SawRated ★ 2.5
Ghost TheaterRated ★ 0.5
The MistRated ★ 4.5
OrphanRated ★ 1.5
Saving Private RyanRated ★ 4.0
West Side StoryRated ★ 2.5
You're NextRated ★ 1.0
InceptionRated ★ 5.0
Inside OutRated ★ 4.0
Summer WarsRated ★ 0.5
I Love You Phillip MorrisRated ★ 3.0
A Ghost of a ChanceRated ★ 3.5