Series
Ratings
104
Chef: Three Star School Lunch給食~Rated ★ 3.5
Detective versus DetectivesRated ★ 3.5
Great Selection TaxiRated ★ 3.0
Emergency Room 24 HoursRated ★ 4.0
Matrimonial ChaosRated ★ 4.0
99.9 Criminal LawyerRated ★ 3.0
Atypical Crime Investigator, Hinako TodoRated ★ 3.5
Sleepeeer Hit!Rated ★ 5.0- きらきらひかるRated ★ 3.5
- Emergency Interrogation RoomRated ★ 3.5
Tokyo Tarareba GirlsRated ★ 2.5- Omotesando High School Chorus Club.Rated ★ 2.5
The Fortune Telling Shop, OnmyoyaRated ★ 1.0
Painless - Eye Can DiagnoseRated ★ 2.5- Body of Proof Season 1Rated ★ 3.0
LeverageRated ★ 3.5
S: The Last PolicemanRated ★ 1.0
It's Not That I Can't Get Married, I Just Don't Do ItRated ★ 2.5
The CloserRated ★ 4.5
TamiouRated ★ 4.5