Series
Ratings
46- You're Being Summoned, Azazel-sanRated ★ 4.0
A Certain Scientific RailgunRated ★ 3.0- FREEDOMRated ★ 3.0
A Certain Magical IndexRated ★ 4.0
A Certain Magical IndexRated ★ 4.0- Turn-A GundamRated ★ 4.0
Blue ExorcistRated ★ 3.0- DURARARA!! x 2 (Shou)Rated ★ 2.0
- Durarara!! Season 1Rated ★ 4.0
- Aldnoah.ZeroRated ★ 3.0
Black Lagoon: The Second BarrageRated ★ 4.0
Arakawa Under the Bridge x BridgeRated ★ 3.0
Ghost in the Shell: Stand Alone Complex 2nd GIGRated ★ 2.5
Tiger & Bunny Season 1Rated ★ 3.0
Ghost in the Shell: Stand Alone ComplexRated ★ 3.0- Psalms of Planets Eureka SevenRated ★ 4.0
Black LagoonRated ★ 4.0
Arakawa Under The BridgeRated ★ 3.0
City Hunter Season 1Rated ★ 3.0- 監獄学園-プリズンスクール-Rated ★ 2.0