Titles you rated
OverlordRated ★ 3.0
Re: Life in a different world from zero Season 2Rated ★ 3.5
Re: Life in a different world from zeroRated ★ 3.5
That Time I Got Reincarnated as a SlimeRated ★ 3.5
That Time I Got Reincarnated as a SlimeRated ★ 3.5
The Quintessential Quintuplets ∬Rated ★ 4.0
ACCA: 13-Territory Inspection Dept.Rated ★ 3.5
Jujutsu KaisenRated ★ 4.5
Dr. Stone Stone WarsRated ★ 4.5
Life's PunchlineRated ★ 4.5
The Falcon and the Winter SoldierRated ★ 4.5
Master of NoneRated ★ 4.0
WandaVisionRated ★ 4.0
The BoysRated ★ 4.0
Beastars Season 1Rated ★ 4.0- Attack on Titan Season 3 Part 2Rated ★ 4.0
Attack on Titan Season 3 Part 1Rated ★ 4.0
Attack on TitanRated ★ 4.5
Akudama DriveRated ★ 3.5- Kakegurui ××Rated ★ 3.5