Titles you rated
PSYCHO-PASSRated ★ 3.5
A Place Further Than the UniverseRated ★ 3.5
Ghost in the Shell: Sac_2045 Season 1Rated ★ 4.0
I Am Not Okay with ThisRated ★ 4.0
Modern LoveRated ★ 4.0
Kids on the SlopeRated ★ 4.0
Sex EducationRated ★ 4.0
Stranger ThingsRated ★ 4.5
Stranger ThingsRated ★ 4.0
Stranger ThingsRated ★ 4.5
From Miyamoto to YouRated ★ 4.0
BANANA FISHRated ★ 4.0
Lupin III PART5Rated ★ 4.0
Lupin the Third Part IVRated ★ 4.0
Lupin the Third: Tokyo CrisisRated ★ 4.0
Lupin the Third: Seven Days RhapsodyRated ★ 3.5
Lupin III: Da Capo of Love - Fujiko's Unlucky DaysRated ★ 3.5
Lupin the Third: Sweet Lost NightRated ★ 3.5
Lupin the Third: Alcatraz ConnectionRated ★ 3.5
Lupin the Third: Episode 0: First ContactRated ★ 4.5