Series
Ratings
31
Hirugao: Love Affairs in the AfternoonRated ★ 3.0
Senryokugai SosakanRated ★ 4.0- The Brave 'Yoshihiko'Rated ★ 5.0
Hanzawa Naoki Season 1Rated ★ 2.0- 35세의 고교생Rated ★ 3.0
- Runaway ~Aisuru Kimi no Tame ni~Rated ★ 5.0
Still, Life Goes OnRated ★ 3.0
Naomi and KanakoRated ★ 5.0- LOVE理論Rated ★ 4.0
- ヒガンバナ ~女たちの犯罪ファイル~Rated ★ 4.0
- Double Face: Gisou Keisatsu-henRated ★ 5.0
- 流星ワゴンRated ★ 4.5
Love That Makes You CryRated ★ 4.0
RookiesRated ★ 4.0
Great Selection TaxiRated ★ 4.0- Humanoid Monster, BemRated ★ 5.0
Yokoso Wagaya eRated ★ 4.0
The Locked Room MurdersRated ★ 4.0- DEATH NOTERated ★ 5.0
- 임상범죄학자 히무라 히데오의 추리Rated ★ 5.0