Movies
Ratings
311
The Running ManRated ★ 3.0
Wicked: For GoodRated ★ 3.5
Zootopia 2Rated ★ 4.0
ZootopiaRated ★ 4.0
Predator: BadlandsRated ★ 3.5
The World of LoveRated ★ 4.0
DunkirkRated ★ 4.0- Memories in My FrameRated ★ 3.0
- Winter sleepRated ★ 3.5
BargainRated ★ 4.0
The Woman in Cabin 10Rated ★ 2.5
To All the Boys P S I Still Love YouRated ★ 2.5
Ocean's EightRated ★ 3.5
To All the Boys I've Loved BeforeRated ★ 3.0
12 Angry MenRated ★ 4.0
Love at First SightRated ★ 2.5
StokerRated ★ 3.5
One Battle After AnotherRated ★ 4.5
Anyone But YouRated ★ 2.5
The Big ShortRated ★ 4.5