Titles you rated
The InvasionRated ★ 4.0
Mr. & Mrs. SmithRated ★ 4.0
Men in Black IIRated ★ 4.0
Harry Potter and the Prisoner of AzkabanRated ★ 5.0
MossRated ★ 4.0
IdentityRated ★ 5.0
District B13Rated ★ 4.0
The Day After TomorrowRated ★ 4.0
Batman ReturnsRated ★ 4.0
The MechanicRated ★ 4.0
AntitrustRated ★ 4.0- WishRated ★ 4.0
Spider-ManRated ★ 4.0
Saw IVRated ★ 4.0
GladiatorRated ★ 4.0
The Butterfly EffectRated ★ 4.0
X2: X-Men UnitedRated ★ 5.0
Saw IIRated ★ 4.0
CrankRated ★ 4.0
The UnjustRated ★ 4.0