Series
Ratings
287
Ted LassoRated ★ 5.0
The Legend of KorraRated ★ 4.5
Heaven Official's BlessingRated ★ 4.0
Neon Genesis EvangelionRated ★ 4.5
Demon SlayerRated ★ 5.0
Ash vs Evil DeadRated ★ 4.0
Ash vs Evil DeadRated ★ 4.0
Ash vs Evil DeadRated ★ 4.0
Ju-On: OriginsRated ★ 4.0
The Umbrella AcademyRated ★ 5.0
HomelandRated ★ 3.0
HomelandRated ★ 3.0
HomelandRated ★ 3.0
HomelandRated ★ 3.0
HomelandRated ★ 3.0
HomelandRated ★ 3.0
HomelandRated ★ 3.0
Homeland Season 1Rated ★ 3.0
The OrderRated ★ 4.0
The OrderRated ★ 4.0