Titles you rated
BlitzRated ★ 3.5
Honey, I Blew Up the KidRated ★ 4.0
South BoundRated ★ 3.0
Jack ReacherRated ★ 3.0
Ocean's ThirteenRated ★ 4.0
Miss CongenialityRated ★ 4.0
Crush and BlushRated ★ 4.0
My PaparottiRated ★ 3.0
Never Back DownRated ★ 3.0
Knight and DayRated ★ 2.5
MapadoRated ★ 3.5
The Hobbit: An Unexpected JourneyRated ★ 4.0
The UnjustRated ★ 4.5
Small Town RivalsRated ★ 4.0
Death Note: The Last NameRated ★ 2.5
The HousemaidRated ★ 2.5
Furious 7Rated ★ 5.0
Despicable Me 2Rated ★ 4.0
Bayside ShakedownRated ★ 3.0
The Maze RunnerRated ★ 4.0