Titles you rated
The Greatest ShowmanRated ★ 5.0
The MartianRated ★ 3.5
Prince of Persia: The Sands of TimeRated ★ 2.5
San AndreasRated ★ 3.5
Love, LiesRated ★ 1.0
ConfessionsRated ★ 1.5
Jack the Giant SlayerRated ★ 2.5
AquamanRated ★ 3.5
A Star Is BornRated ★ 4.5
Inside MenRated ★ 4.0
The Great GatsbyRated ★ 4.0
The Beauty InsideRated ★ 5.0
Nodame Cantabile: The Movie IRated ★ 3.0
The Devil Wears PradaRated ★ 3.0
Inside OutRated ★ 3.0
VeteranRated ★ 4.0
Me Before YouRated ★ 3.5
Lone SurvivorRated ★ 3.0
SearchingRated ★ 3.5
Don JonRated ★ 3.0