Titles you rated
Honey and CloverRated ★ 4.0
Love LetterRated ★ 4.0
SilencedRated ★ 4.0
The HolidayRated ★ 3.0
If OnlyRated ★ 5.0
Detective K: Secret of Virtuous WidowRated ★ 2.0- OceansRated ★ 1.0
Someone SpecialRated ★ 4.0
Hoodwinked!Rated ★ 1.0
Be With YouRated ★ 4.0
Rules of DatingRated ★ 1.0
The Art of SeductionRated ★ 2.0
Lovers' ConcertoRated ★ 4.0
You Are My SunshineRated ★ 4.0
Before SunriseRated ★ 5.0
Sex Is ZeroRated ★ 1.0
Memories of MatsukoRated ★ 2.0
Memento MoriRated ★ 1.0
Romance of Their OwnRated ★ 4.0
Closer to HeavenRated ★ 4.0