Movies
Ratings
499
Final DestinationRated ★ 4.0
Beastie BoysRated ★ 3.0
Romance of Their OwnRated ★ 3.0
Cool RunningsRated ★ 4.0
The MaskRated ★ 4.0
Neon Genesis Evangelion: The End of EvangelionRated ★ 4.0
Groundhog DayRated ★ 4.0
Kick-AssRated ★ 4.0
The Truman ShowRated ★ 5.0
Samurai X: Trust & Betrayal (Rurouni Kenshin)Rated ★ 4.0
Between Calmness and PassionRated ★ 3.0
CasperRated ★ 3.0- The ScamRated ★ 3.0
RatatouilleRated ★ 4.0
The Fast and the Furious 3Rated ★ 3.0
HeroRated ★ 4.0- Fighter In The WindRated ★ 3.0
AnastasiaRated ★ 3.0
Top GunRated ★ 4.0
Four Weddings and a FuneralRated ★ 3.0