Titles you rated
Straight Outta ComptonRated ★ 3.5
Le ChefRated ★ 3.5
ZootopiaRated ★ 3.5
Big EyesRated ★ 3.0
Million Dollar BabyRated ★ 3.5
Guardians of the GalaxyRated ★ 3.0
Soul SurferRated ★ 3.0
Real SteelRated ★ 3.5
SolaninRated ★ 3.0
Lars and the Real GirlRated ★ 2.5
The Perks of Being a WallflowerRated ★ 3.5
WhiplashRated ★ 3.0
Always - Sunset on Third StreetRated ★ 3.5
HerRated ★ 3.5
Wolf ChildrenRated ★ 3.0
A Gentle Breeze in the VillageRated ★ 1.0
The Butterfly EffectRated ★ 3.5
Love, RosieRated ★ 3.5
The King's SpeechRated ★ 3.5