Titles you rated
City Hunter Season 1Rated ★ 3.0
Dragon Ball GTRated ★ 3.0
Dragon Ball ZRated ★ 3.0
Dragon BallRated ★ 3.5- ドラえもんといっしょRated ★ 2.5
- ドラえもんRated ★ 3.0
- BakumanRated ★ 3.0
- BakumanRated ★ 4.0
- BakumanRated ★ 4.0
Tokyo GhoulRated ★ 1.0
Hanzawa Naoki Season 1Rated ★ 4.0
Nodame CantabileRated ★ 1.0
Summer NudeRated ★ 4.0- LOVE理論Rated ★ 2.0
- 오르트로스의 개Rated ★ 1.0
- 大切なことはすべて君が教えてくれたRated ★ 2.0
GalileoRated ★ 2.5
Hirugao: Love Affairs in the AfternoonRated ★ 3.0
The O.C.Rated ★ 3.0- Haken no HinkakuRated ★ 1.0