Titles you rated
Good NewsRated ★ 3.5
The Woman in Cabin 10Rated ★ 0.5
Let the Right One InRated ★ 3.0
Smile 2Rated ★ 2.5
IdentityRated ★ 3.0
StokerRated ★ 4.0
My Favorite Love StoryRated ★ 2.5
Love UntangledRated ★ 2.0
The Zone of InterestRated ★ 3.5
F1: The MovieRated ★ 4.0
KPop Demon HuntersRated ★ 4.0
WickedRated ★ 2.5
The Breaking IceRated ★ 0.5
Furiosa: A Mad Max SagaRated ★ 3.0
HappyendRated ★ 3.0
The Old Woman with the KnifeRated ★ 2.5
Beau Is AfraidRated ★ 3.0
The UnforgivableRated ★ 3.0
Everything Everywhere All at OnceRated ★ 4.5
Because I Hate KoreaRated ★ 2.5