Titles you rated
AdolescenceRated ★ 4.0
You and Everything ElseRated ★ 5.0
Gentleman JackRated ★ 3.0- 무쇠소년단Rated ★ 3.0
The Genius: Grand FinalRated ★ 4.0
Better Late Than SingleRated ★ 3.0- Unknown SeoulRated ★ 4.0
Resident PlaybookRated ★ 2.0
Black Mirror Season 7Rated ★ 4.0
When Life Gives You TangerinesRated ★ 5.0
Severance Season 2Rated ★ 4.0
The Trauma Code: Heroes on CallRated ★ 4.0
Melo MovieRated ★ 3.0
WongyeongRated ★ 2.0
The Great Season 2Rated ★ 4.0- 무쇠소녀단Rated ★ 3.5
Squid Game Season 2Rated ★ 0.5
Squid Game Season 1Rated ★ 2.0
The TrunkRated ★ 3.0
Family by ChoiceRated ★ 1.5