Titles you rated
100 Yen LoveRated ★ 3.0
AquamanRated ★ 2.5
Nocturnal AnimalsRated ★ 2.5
CocoRated ★ 3.5
Masquerade HotelRated ★ 3.0
Legally BlondeRated ★ 4.5
A Dog's PurposeRated ★ 4.0
The Third MurderRated ★ 4.0
LionRated ★ 4.0
Sleeping BeautyRated ★ 2.5
The Crimes That BindRated ★ 4.0
A Silent VoiceRated ★ 3.5
Memoirs of a MurdererRated ★ 3.5
Finding DoryRated ★ 4.0
SplitRated ★ 4.0
In This Corner of the WorldRated ★ 4.5
Your Name.Rated ★ 4.0
The ShiningRated ★ 4.5
MoonlightRated ★ 3.5
IdentityRated ★ 4.0